


Valentijnsdag: een commerciële draak of een feest van de liefde? We weten het ook niet zo goed hoor, bij de Gumclub, maar we vinden het wel een fijn idee om iemand waarvan je houdt in het zonnetje te zetten of wat extra aandacht te geven. Dat hoeft natuurlijk niet op 14 februari. Daarom drie lieve mooie geïllustreerde producten die warmte en aandacht uitstralen. Voor altijd of soms of op de dag van de liefde.
- Een vrolijkmakend cadeau voor die lieve vriend(in)? Misschien dit shirt: yin & yang in een spontaan knus hoopje. Heb je een groot kattenhart? Kijk dan eens verder in de shop van the dancing cat: ik -Claudi- ben niet eens een Echte Kattenliefhebber maar mijn hart maakte ook een sprongetje bij het ziens van al dit moois. Het shirt heet ‘over pile’ en vind je op deze link.
- Een met zorg bereid ontbijt, wat een mooie start van de dag en gebaar van liefde. Deze print van Milou Trouwborst viert de start van de dag en een intiem moment op een schitterende manier. Deze artprint is te koop in verschillende formaten via Tictail. Meer werk van Milou Trouwborst zien? Dat kan op haar website of instagram.
- Liefde tussen een onverwachts stel? Best goed idee toch? Want misschien vind je die echte liefde daar waar je het niet verwacht. Marianne Lock van Mary and the Locks bracht al een paar onverwachte stellen bij elkaar. Vinden we leuk! Meer mooi werk van Marianne Locke is te zien op haar website en instagram